garanti-sartlari

A. Uyulması Gereken Genel Kurallar ve Kullanım Şartları:

•Ürünleri sıcak ve nemli ortamlarda uzun süre bırakmayınız.
•Ürünlerinizin üzerinin ıslanması halinde ıslak ortamda uzun süre bırakmayınız, derhal kuru bir bezle temizleyiniz.
•Ürünlerinizde oluşabilecek hasarlarda yetkili ve uzman bir ekipten destek almadan kendiniz tamir etmeye çalışmayınız.
•Mobilya ilk olarak bağlantı yerlerinden, ön yüzeylerden ve bilhassa kapaklarından hasar göreceği için bu kısımları özenli ve dikkatli kullanınız.
•Ürünlerin sert ve kesici cisimlerden, evinizdeki kimyasal temizlik malzemelerinden çizileceğini ya da renk değiştireceğini unutmayınız. Bu malzemelerden ürününüzü uzak tutunuz.
•Ürünlerin temizliğinde mikrofiber yumuşak bir bezi; doğal bir sabun kullanarak, suyunu iyice sıkarak nemli bir şekilde kullanınız. Temizlik işleminden sonra yine yumuşak kuru bir bezle ürünü kurulayınız.
•Ürünlerinizin evinizde ev kazalarına yol açmaması için;

         a. Ürünlerin size ve ailenize ne gibi sorunlar yaşatabileceğinizi ürün kurulumundan sonra kendi aranızda tartışarak birbirinizi bilgilendirip, eğitiniz. Lütfen «ev kazaları» ile ilgili bilgilendirici dokümanları araştırınız.

         b. Ürünlerin kenar ve köşelerinin çarpma ve düşme anlarınızda size zarar verebileceğini unutmayın; bu alanları gerekli koruyucularla kapatın, ürün kurulum yerinin geçiş alanlarında olmamasına dikkat edin.

         c. Deprem gibi doğal afetlerde ürünlerin devrilmemesi için lütfen ürünlerinizi evinizin duvarına ya da zeminine  montajlanmasını sağlayınız.

         d. Çekmece ve kapakların aynı anda açılmaması, üzerine çıkılmaması, sürekli açık bırakılmaması ve buralara el sıkışmalarını önlemek için dikkatli olun ve birbirinizi uyarın.

         e. Mobilyanın yanabilen bir malzeme olduğunu unutmayınız; ailenizi, özellikle çocuklarınızı bu konuda uyarınız.

•Ürünlerinizin bağlantı yerlerini üç ayda bir düzenli olarak kontrol ediniz. Gevşeyen vida ve aparatlarını sıkıştırınız.

B. Garanti Şartları:

•Ürünlerimiz kullanım şartları ve kurallarına uygun kullanılması halinde işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir. Kullanım hataları ve montaj işçilik hataları garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişimi ve İade Koşulları:

·           Ürünü kargodan teslim alırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

·           Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.

·           Satış sonrası servis hizmetinden faydalanabilmek için montaj şemanızı, garanti belgenizi ve faturanızı mutlaka saklayınız.

Garanti Süresi 

·         Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl